Zaufali nam m.in.:

Kancelaria Prezydenta RP, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Biblioteka Sejmowa, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A., Komisja Nadzoru Finansowego, Narodowy Bank Polski, Prokuratura Generalna, SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z o. o., Biblioteka Śląska, Tatrzański Park Narodowy, Vobis Digital Sp. z o.o., ZAKŁADY AZOTOWE "PUŁAWY" S.A., Coffee Polska S.A., Ceramika Tubądzin, K-EX Sp. z o.o., KATOWICKI WĘGIEL Sp. z o.o., Miasto Białystok, POLMO SA, Saint-Gobain Glass Polska Sp.z o.o., Software Mind S.A., ARCUS S.A. i wielu innych klientów...


tel.: 534 531 534
tel.: 22 207 28 29
fax: 22 203 48 03

poniedziałek - piątek: 9 - 17

ul. Sikorskiego 45a
07-130 Łochów

NIP: 8241551361
Regon: 140235677

Rzetelna Firma

Reklama
Karty biblioteczne

Coraz więcej bibliotek przekonuje się do plastikowych kart czytelnika. Największą ich zaletą jest trwałość, o wiele większa niż kart papierowych, które po krótkim czasie ulegają zniszczeniu. Często zdarza się, że odczyt kodu kreskowego, którym identyfikowany jest czytelnik w systemie jest bardzo trudny. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że plastikowe karty są po prostu ładniejsze. 

Bibliotekom, które zgłaszają się do nas w sprawie dostawy kart oferujemy atrakcyjne ceny i pełne wsparcie (także w zakresie przygotowania projektu graficznego i identyfikacji typu kodu kreskowego, gwarantującego prawidłowe działanie kart w danym systemie bibliotecznym).

Poza dwustronnym nadrukiem w pełnym kolorze i personalizacją kodem kreskowym, karty biblioteczne mogą posiadać specjalny pasek do ręcznego podpisu czytelnika.

 
Reklama
Main page Contacts Search Contacts Search