Zaufali nam m.in.:

Kancelaria Prezydenta RP, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Biblioteka Sejmowa, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A., Komisja Nadzoru Finansowego, Narodowy Bank Polski, Prokuratura Generalna, SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z o. o., Biblioteka Śląska, Tatrzański Park Narodowy, Vobis Digital Sp. z o.o., ZAKŁADY AZOTOWE "PUŁAWY" S.A., Coffee Polska S.A., Ceramika Tubądzin, K-EX Sp. z o.o., KATOWICKI WĘGIEL Sp. z o.o., Miasto Białystok, POLMO SA, Saint-Gobain Glass Polska Sp.z o.o., Software Mind S.A., ARCUS S.A. i wielu innych klientów...


tel.: 534 531 534
tel.: 22 207 28 29
fax: 22 203 48 03

poniedziałek - piątek: 9 - 17

ul. Sikorskiego 45a
07-130 Łochów

NIP: 8241551361
Regon: 140235677

Rzetelna Firma

Reklama

KARTY UNIQUE

UNIQUE to obok MIFARE najpopularniejszy system zbliżeniowy na rynku. Bazuje na unikalnym numerze seryjnym, który nadawany jest układowi na etapie produkcji.

karta UniqueKarty UNIQUE pracują na częstotliwości 125 kHz, są pasywne (zasilane indukcyjnie przez czytnik) i najczęściej wykorzystywane w systemach kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Producent deklaruje poprawne działanie w temperaturach od - 40 do + 85 stopni Celsjusza.

Niska cena w połączeniu z łatwością użytkowania (brak kodowania przez użytkownika) sprawia, że karta Unique nie traci na popularności.

Na rynku dostępne są następujące modele kart Unique: EM4100, EM4102, EM4005, EM4105 i EM4200. Ostatnio pojawiły się informacje, że pula unikalnych numerów już się wyczerpała i teoretycznie istnieje ryzyko zdublowania karty. Niemniej jednak nie powinno to mieć większego znaczenia dla użytkowników, ponieważ w lokalnym/wewnętrznym korzystaniu w firmach, prawdopodobieństwo takiej sytuacji jest praktycznie niemożliwe.

Standardem jest karta UNIQUE ISO - wyglądem przypominająca karty bankowe, ale stosowane są także grube karty UNIQUE (ok. 2 mm), tzw. Clamshell, z otworem na klips. Tych grukarta Unique clamshellbszych kart się bezpośrednio nie zadrukowuje, można np. zastosować karty samoprzylepne (naklejki) zadrukowane drukarką do kart w celu stworzenia identyfikatora.

W zależności od nakładu i projektu graficznego, możemy zaproponować Państwu karty zadrukowane metodą offsetową (najwyższa jakość), retransferem lub termosublimacją, a także karty UNIQUE białe (z seryjnie nadrukowanym numerem lub bez numeru).

Prosimy o kontakt w celu wyceny kart zadrukowanych. Proponowana cena karty białej dostępna jest pod adresem: http://drukmat.pl/karty-zblizeniowe/139-karta-zblizeniowa-unique-125-khz.html

 
Reklama
Main page Contacts Search Contacts Search